Ülimaitsvad veinid ning särtsakad kokteilid viivad Sind idüllilisele rännakule Hispaaniasse, kus temperament on kuum ja tähistamine on hinges.

PEOD│ PRIVAATSED ÜRITUSED │ HISPAANIA VEIN │ KLASSIKALISED KOKTEILID │ HEA TUJU GARANTEERITUD

kokteilid

Vali oma lemmik.

Tagasiside

Broneeri laud

Kui sul tekkis küsimusi, helista julgelt +372 537 167 12

Meist

Tere tulemast TOROsse– TORO on kahe entusiastliku veinisõbra poolt asutatud veini ja tapase baar. Oleme nüüd täielikult avatud, nii seest kui ka väljast. Asume Laial tänaval, Tallinna ajaloolises vanalinnas. Just sellel tänaval on lisaks TOROle veel kõige rohkem muuseume. Kui sind kõnetab hispaania kultuur, vein ja kohalik kunst, peaksid kindlasti meile külla tulema. TORO olemus peegeldab meie kogemust, tagades, et meie nägemus kumab läbi kõiges, mida me teeme.

Me usume tõeliste inimeste tõelistesse lugudesse ja nende jagamisse läbi põnevate kohtumiste- seda muidugi suurepärase muusika ja veini saatel. Vein jõuab meie juurde väikesest Hispaania Cariñena piirkonna veiniistandusest- Bodegas Care.

Meie ainulaadses ja hubases ruumis on seintel kohalike kunstnike kunstiteosed ning see tervitab nii kohalike kui ka välismaiste kunstnike elavat kogukonda. Tulge ja nautige meie hoolikalt kokkupandud kokteilivalikut ning laske mõnusal meeleolul ennast kaasa viia.

Danek & Timo

Spanish wines in Toro Winebar

Leia meid

Be the first to hear about upcoming events and fun news.

GALERII

Scroll to Top

HOLA, AMIGO! NEVER MISS A TORO EVENT AGAIN.

As you know Toro is a small and cozy wine bar in the heart of Old Town. Recently all of our events sell out in days, and our most loyal customers can’t get a table. That makes us sad and we want you to get the info before others. Subscribe to the TORO email list and get notification about the event 24H before the public. Hasta pronto, TORO team.